Zdrowie i uroda

Nanoplastia a keratynowe prostowanie włosów

Wiele kobiet marzy o pięknych zdrowych, lśniących i zdrowo wyglądających włosach, Niestety  uwagi na czynniki zewnętrzne jak wysoka i niska temperatura, a także nadmierna ilość kosmetyków do stylizacji włosów nasze włosy są matowe, zniszczone, elektryzują się a ich układanie często wiąże się z wieloma problemami. Dlatego coraz więcej kobiet szuka pomocy w salonach fryzjerskich i decyduje się na różnego rodzaju zabiegi na włosy których zadaniem jest przywrócenie zdrowego wyglądu naszych włosów. Warto jednak zwrócić uwagę aby zabiegi na włosy były przeprowadzane przez profesjonalny salon fryzjerski , tylko wtedy możemy mieć pewność, że zabieg przyniesie takie efekty jakich oczekujemy.

W ostatnich latach pojawiło się wiele zabiegów których zadaniem jest regeneracja włosów, a w efekcie włosy staną się również gładkie i idealnie proste do takich zabiegów należy między innymi nanoplastia włosów, botoks na włosy czy też keratynowe prostowanie włosów. Wówczas każdy dobry fryzjer jest w stanie podpowiedzieć nam co dla naszych włosów będzie najlepsze i co przyniesie najbardziej spektakularne efekty.

Nanoplastia a keratynowe prostowanie włosów

Te dwa zabiegi SA w ostatnich latach najbardziej popularne w salonach fryzjerskich. Łatwo znaleźć miedzy nimi podobieństwo ponieważ łączy je efekt czyli proste, gładkie, lśniące i zdrowo wyglądające włosy,które są również wzmocnione i odżywione. Jeżeli mamy włosy bardzo kręcone warto postawić na nieco mocniejszą metodę niż keratyna i poddać się nanoplastii.

Jeżeli chodzi o różnicę między tymi zabiegami to jest ich sporo i są one znaczące. Namoplastia włosów jest zabiegiem opartym o naturalne produkty, skład środka do zabiegu jest w  pełni organiczny co powoduje e zabieg może być przeprowadzany nawet u kobiet  w ciąży, W przypadku keratynowgo prostowania włosów często stosowany jest chemiczny środek zwany formaldehydem, który jest odpowiedzialny za nieprzyjemny zapach i sprawia że keratynowe prostowanie włosów w ciąży jest zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *